Bramy uchylne FUTURO

Bramy garażowe uchylne FUTURO to standardowe i sprawdzone bramy na rynku. Wyróżnia je futurystyczny design połączony z stabilną i solidną konstrukcją. Montaż jest intuicyjny i szybki, bez zbędnych utrudnień.

Zaletą bram uchylnych jest przede wszystkim niska cena, która idzie w parze z doskonałą, jakością produktu. Gwarantujemy naszym klientom, bezawaryjność i bezpieczeństwo dla domu.

Kolory i wzornictwo

Brama uchylna FUTURO wykonywana jest z blachy trapezowej T-10 malowanej proszkowo. Standardowo dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych RAL 7024 i RAL 8028. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia bramy malowanej na dowolny kolor z palety RAL.

RAL 7024 RAL 8028 Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wypełnienie
Image

T-10 - struktura stucco

Image

C-7 - perforowane/struktura stucco

Image

C-8 - perforowane/struktura stucco

Struktura stucco

Wymiary

Brama uchylna FUTURO, przygotowana została w czterech standardowych wymiarach, oraz wersji niestandardowej FUTURO PLUS, gdzie maksymalna powierzchnia bramy sięga 9,5 m2. Wymiary bram standardowych to 2370 mm x 2090 mm, 2470 mm x 2090 mm, 2570 mm x 2090 mm, 2574 mm x 2185 mm, gdzie pierwsza z miar oznacza szerokość, a druga wysokość bramy. Wyżej przedstawione wymiary standardowe, pasują do większości przydomowych garaży. Z kolei wymiary niestandardowe, dotyczą bram o szerokości do 3700 mm i wysokości do 2700 mm.

Przy wyborze rozmiaru bramy poza dopasowaniem do otworu należy uwzględnić sposób montażu. Brama uchylna może zostać zamontowana zarówno w świetle otworu, jak i za otworem na murze. Poniżej prezentujemy wymiary montażowe ułatwiające dobór właściwego rozmiaru bramy uchylnej FUTURO.

Image
Image

Technologia produkcji

Ościeżnica

Ościeżnica jest wykonywana z profili stalowych ocynkowanych o przekrojach dobranych do wielkości i typu bramy. W standardzie ościeżnica jest ocynkowana. Opcjonalnie może ona zostać pomalowana proszkowo. Wymiary profili są dostosowywane do wielkości bramy.

Image

Opcje dodatkowe

Wersja TOPLUX

System synchronizacji pracy zatrzasków z napędem. W celu prawidłowego funkcjonowania bramy uchylnej, podnoszonej automatycznie, musi ona być wyposażona w zamek typu TOPLUX oraz mechanizm rozsprzęgania.

Automatyka do bramy

Do bram uchylnych Firmy LEGBUD GARGULA polecamy automatykę marki SOMMER. W zestawie pilot, centrala sterująca, szyna prowadząca do wysokości 2350 mm z możliwością przedłużenia.

Malowanie proszkowe - kolor z palety RAL

Malowanie proszkowe w niestandardowym kolorze z palety RAL według indywidualnych ustaleń.