Oferta GRUPY

GRUPA GARGULA od kilkudziesięciu lat jest obecna w branży budowlanej. Nasze centra produkcyjno-magazynowe z mocnym zapleczem technologicznym, automatyczne linie produkcyjne oraz doświadczona i stale doskonalona załoga powodują powstanie nowoczesnych innowacyjnych produktów na najwyższym poziomie.

Spółki zależne CELGAR, LEGBUD GARGULA wytrwale realizują swoje cele którymi są stały rozwój oraz obecność w ścisłej czołówce producentów bram, garaży, ogrodzeń oraz stolarki nie zapominając przy tym o odpowiedzialności społecznej.

Image

Innowacja i robotyzacja to kierunki, które nie są dla nas odległą koncepcją a stają się każdego dnia rzeczywistością powodując konkretne przemyślane rozwiązania w naszej technologii i produktach. Budując zaufanie u naszych klientów i partnerów biznesowych w kraju i poza jego granicami podnosimy standardy zawodowe i etyczne na kolejne poziomy. Pamiętamy, że wsparcie techniczne i dedykowane doradztwo budują wzajemne relacje pokazując indywidualizm każdego z naszych klientów i partnerów.

Ciągły rozwój poparty doświadczeniem naszych pracowników oraz uzupełniony nowoczesnym parkiem maszynowym i innowacyjną technologią zapewniają nam optymalną funkcjonalność techniczną naszych produktów, które dostosowane do obowiązujących norm i standardów cechują się niezawodnością, estetyką oraz uosobieniem najnowszych trendów.

GARGULA Group to grupa spółek działających we wszystkich podstawowych segmentach branży związanej z rynkiem szeroko pojętej stolarki otworowej.

Poszczególne spółki z Grupy obejmują swoim profilem działalności większość zagadnień związanych z rynkiem na którym występują co pozwala kompleksowo w ramach GARGULA Group świadczyć usługi, wytwarzać produkty i być dostawcą na wysokim poziomie.

Image
Image
Image