Garaże FUTURO

Garaże FUTURO to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie. Są one wykonywane w zautomatyzowanym procesie technologicznym z wykorzystaniem robotów spawalniczych gwarantującym pełną powtarzalność.

Wszelkie otwory technologiczne są wycinane za pomocą lasera, a połączenia zgrzewane inwertorowo bez stosowania nitów. Po wykonaniu otworów, połączeń i ocynkowaniu wszystkie elementy w standardzie są malowane proszkowo na kolor RAL 8028 lub RAL 7024. Montaż elementów garażu odbywa się w sposób bezinwazyjny, co oznacza brak konieczności wiercenia dodatkowych otworów w jego elementach.

Dla większego bezpieczeństwa garaże FUTURO posiadają zdublowany rozkład obciążeń pionowych i bocznych. Zamknięcie garażu stanowi brama uchylna FUTURO lub brama dwuskrzydłowa wyposażona w zamek z prawym skrzydłem aktywnym. Brama montowana jest na całej szerokości i wysokości ściany przedniej o wymiarach pomniejszonych o 110 mm + wymiary elementów konstrukcji z każdej ze stron.

Konstrukcja garażu FUTURO obliczona jest pod kątem spełnienia norm wytrzymałościowych dla obciążeń wiatrem i śniegiem w obiektach budowlanych.

Kolory i wzornictwo

RAL 7024 RAL 8028 Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wymiary

Szer. x wys. mmDługość mm
3000 x 22504970
5980

Technologia produkcji

Modułowa konstrukcja

Elementy ścian składają się z gotowych do montażu paneli. Panele mogą być wykonywane w różnych rozmiarach co skutkuje możliwością budowy garażu zgodnie z wymaganiami klientów. Panele te mają wykonane fabrycznie wszystkie niezbędne otwory montażowe.

Image

Opcje dodatkowe

Niestandardowa brama

Wypełnienie z bram wykonanych z panela segmentowego: brama segmentowa FUTURE lub brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem segmentowym.

Naświetla pionowe

Zaokrąglone otwory 50 x 50 mm w odstępach co 50 mm wypełnione od wewnątrz odpowiedniej grubości płytą pleksi w dowolnym miejscu poszycia z wyjątkiem drzwi i bramy na szerokości 1 fali.

Półka

Półka o szerokości 20 cm montowana na jednej z dwóch poprzeczek wewnętrznych.

Drzwi osobowe

Drzwi osobowe wmontowane w ścianę boczną lub tylną garażu.

Przeszklenie

Przeszklenia wykonane są z przeźroczystej szyby (pleksi) z ramką w kolorze czarnym. Dostępne są cztery rodzaje przeszkleń.

Montaż na fundamentach wkręcanych

Montaż do podłoża z wykorzystaniem fundamentów wkręcanych (śruby KRINNER).

 

Garaż dobudowany

Wykonanie garażu połączonego z innym produktem LEGBUD GARGULA (domkiem, altaną, carportem).

Zadaszenie

Dodatkowe zadaszenie po wybranej stronie – przód, tył, lewa strona, prawa strona.